Go Motorsports pilotları 05-06 Temmuz haftasonunda GT3 Challenge için zorlu Salzburgring pistinde idi. Sınırlı antrenman imkanı bulan Türk pilotlar, sıralama turları sonucunda gridin ancak arka sıralarında kendilerine yer buldular. Ancak ertesi gün ilk yarışın yağmur yarışı olması, ıslak ve kaygan zeminlerde başarılı sonuçlar çıkaran Cenk Ceyisakar´a büyük bir avantaj sağladı.

Önündeki rakiplerinin tümünü ilk turla birlikte geçmeye başlayan ve yarışı genel klasman beşincisi ve silver grup birincisi olarak tamamlayan Ceyişakar, bir kez daha Türk bayrağını podyumun en üst sırasında dalgalandırdı.İkinci yarışta hava şartları değişti ve mücadele kuru zeminde gercekleşti.

Meşhur Salzburgring ilk viraji beklendiği gibi fazla sayıda temasa sebep olduğundan, tüm sıralama bir anda değişti. Yarışın ilerleyen turlarında Cenk Ceyisakar Polonyalı rakibini geçerken yaşanan temas sonucunda kırmızı bayrak ile yarış durduruldu ve devam edemedi.

Kurallar gereği yarış, o anki sıralamaya göre tescil edildi.Ancak, son sırada start almasına rağmen pist üzerinde yaşanan mücadeleyi başarı ile yöneten ve rakiplerinin önüne geçen Go Motorsports pilotu Yadel Oskan, uzun süren sessizligini bozarak podyuma çıktı. Bir çok rakibini geride bırakarak podyumun ücüncülük basamağında yerini aldı. Bu başarı ile hem takım hem de pilotlar puantajinda başarılı bir hafta sonunu tamamlayan Go Motorsports, bir sonraki yarış için şimdiden hazırlıklarına başladı…