TÜRKİYE OTOMOBİL SPORLARI FEDERASYONU

İletişim

İletişim

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED)

Levent Mah. Ebulula Mardin Cad. Maya Meridyen Plaza Kat:12 D:30 Akatlar - 34335 Beşiktaş / İstanbul

+90 (212) 351 50 45 pbx

+90 (212) 351 50 48

info@tosfed.org.tr

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Adı: Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu
Banka: ING Bank
IBAN No: TR39 0009 9006 3427 7700 1000 03

İletişim Formu

Bölüm Kontakt Kişisi E-Mail
Genel Sekreter Pelin Tanca Bertuletti pelin@tosfed.org.tr
Başkan Sekreteri Canan Şentepe canan@tosfed.org.tr
Sportif Direktör Murat Kaya muratkaya@tosfed.org.tr
İdari Direktör Ömer Eren Hendek omer@tosfed.org.tr
Finansal Direktör Nurgül İpek nurgul@tosfed.org.tr
Teknik Kontrol Direktörü Mehmet Tamer mehmettamer@tosfed.org.tr
Medya Sorumlusu Atıl Atılgan medya@tosfed.org.tr
Muhasebe Sorumlusu İhsan Batmaz ihsan@tosfed.org.tr
Lisans Sorumlusu Merve Dik lisans@tosfed.org.tr
Görevli ve Gözetmen Sorumlusu Nurhan Akın nurhan@tosfed.org.tr
Sportif Asistan Melike Abidin melike@tosfed.org.tr
İdari Asistan Neslihan Kara neslihan@tosfed.org.tr
Körfez Yarış Pisti Asistan Yasemin Keskin yasemin@tosfed.org.tr