Aydın Otomobil Sporları Kulübü (AYOSK) tarafından Spor Toto ve Ege Asal Metal sponsorluğunda düzenlenen 2021 Atatürk Kupası‘nın Ödül Gecesi, 4 Mart 2022 Cuma günü Mavişehir Sports International da yapıldı. Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’nin katıldığı gecede sporcular ödülllerini aldı.

Atatürk Kupası’nda 5 yarıştan elde ettikleri puanlar ile sezon sonun da ilk üç içerisinde yer alan pilotlara kupalarını vermek için düzenlenen ödül gecesi bu spora gönül vermiş kişileri bir araya getirdi. Toplam 5 kategoride 15 sporcunun ödül aldığı, yoğun katılımın olduğu gecede ilk olarak, teşekkür plaketleri sunuldu. İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’nin kupaları verdiği Kategoride 1 de Kemal Çetinkaya birincilik, Mehmet Can Çakar ikincilik, Kuvvet Erim’de üçüncülük kupalarına kavuştu.

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan’ın kupaları verdiği Kategori 2’de deneyimli pilot Mithat Diker birinci, Levent Şapçılar ikinci Yasemin Erikli’de üçüncü olarak podyumda yer aldı. Enez Al, Kategori 3 de birincilik kupasını kaldıran isim oldu. İkincilik kupası Erdal Oral’a giderken, Özlem Dalan üçüncü olarak podyumu tamamlayan isim oldu. Kupalarını Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan verdi.

Kategori 4 de bu sezon parkura yeni çıkan yarışmacılardan Serap Kotan birinci, Kayhan Kocaçam ikinci olarak sahnede kupalarını aldı. Kadınlar Kategorisi’nde iki deneyimli yarışmacıdan Özlem Dalan birinci birinci , Yasemin Erikli ikinci olarak kupalarını alırken, kupanın yeni yarışmacısı Serap Kotan üçüncülük kupasını havaya kaldırdı. Davetliler tarafından büyük beğeni toplayan ve çoşkulu geçen ödül töreninde geride kalan yarışlar ve 2022 sezonun da yapılacak organizasyonlar konuşuldu.