Kısa adı BOSSEK olan Bursa Otomobil Sporları Kulübü tarafından Orhangazi Belediyesi katkılarıyla düzenlenen 2021 Bursa Otokros Kupası yarışları, 22 Ağustos 2021 Pazar günü gerçekleştirildi. İznik Gölü kenarında yer alan otokros parkurunda gerçekleştirilen 3 ayrı yarışta, Bursa, İstanbul, Eskişehir, Ankara ve Antalya illerinden 22 sporcu mücadele etti.

Kategori 1’de ilk yarışta Citroen Saxo ile İsmail Hakkı Aktaş, ikinci ve üçüncü yarışta Renault Clio ile Ali İşeri, Kategori 2’de ilk iki yarışta BC Vision Motorsport’tan Ford Fiesta R2 ile Burak Başlık, üçüncü yarışta Castrol Ford Team Türkiye’den Ford Fiesta R2 ile Serhan Türkkan, Kategori 3’te birinci ve üçüncü yarışta Opel Astra ile Yiğit Yalçın ikinci yarışta Renault Clio Sport ile Emir Zümrüt ve Kategori 4’te ise her üç yarışta Subaru Impreza ile Gürol Baranlı birincilikleri elde eden isimler oldular.

TOSFED tarafından düzenlenecek 2021 Türkiye Rallikros Şampiyonası Finali, bölgesel elemelerin tamamlanmasının ardından 11-12 Aralık tarihlerinde TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenecek.