Bu web sayfası Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’na aittir.

Yazılımlar dahil olmak üzere, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu web sayfasında yer alan fotoğraf, grafik, animasyon, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.

Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.

TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgiler ticari amaçlarla kullanılamaz.

Sitede yayımlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, güvenirliği ve tamlığı konusunda tüm titiz çalışmalara rağmen, olabilecek hatalardan TOSFED hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya teknik nedenlerle siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, TOSFED’e hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.

TOSFED, sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak TOSFED tarafından yayımlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı TOSFED’e aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, içeriği ve güncelliği TOSFED’i bağlamamaktadır.

Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.

Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.

Güncellemeler ve yapılacak veri transferleri sırasında yaşanabilecek olan herhangi bir aksaklıktan dolayı şimdiden özür dileriz.