Hitit Rallisi 18 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilecek antrenmanlarla başlıyor.

Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından bu yıl 35.si düzenlenecek Hitit Rallisi 18 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilecek antrenmanlarla başlıyor. Tüm hazırlıkları tamamlanan 35. Hitit Rallisi büyük bir heyecana sahne olmaya hazırlanıyor.

Uzun bir hazırlık döneminden geçen 35. Hitit Rallisi’nin yarışmacı kayıtları tamamlı. Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. ayak yarışı olarak koşulacak olan 35. Hitit Rallisi 39 kayda ulaştı.

Öngördüğümüz yarışmacı sayısına ulaştık diyerek sözlerine başlayan ANOK Başkanı Meriç DEMİRALP ‘Tek günlük kompakt bir ralli organize ediyoruz ve bu organizasyon için tüm ekibimiz ile birlikte hazırız; kulübümüz her zaman olduğu gibi Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası’nın en iddialı yarışlarından birini organize etmek üzere yola çıkıyor. Bu yıl da seçtiğimiz etaplar yarışmacılarımızı hayli zorlayacak ve seyircilerimize büyük bir heyecan yaşatacak. Şampiyona liderliğinde puanlar oldukça yakın; 19 Temmuz’da sporcularımız tek günlük bir maraton ile karşılaşacaklar. Tüm yarışmacılarımıza şimdiden kolay gelsin diyor ve başarılar diliyorum.’diyerek sözlerini tamamladı.

Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası için 39, Türkiye Ralli Klasik Şampiyonası için 4 kayıtla start alacak yarışmaya hepinizi bekliyoruz…

Kaynak: ANOK