26. Ford Otosan Koceli Rallisi’nde Son Hazırlıklar Tamamlanıyor

Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası’nın altıncı ve son ayağı olan Ford Otosan 26. Kocaeli Rallisi 01-02 Kasım 2008 tarihlerinde Ford Otosan ana sponsorluğunda Kocaeli Otomobil Sporları Derneği (KOSDER) tarafından gerçekleştirilecek.

Hazırlık çalışmalarının son hız devam ettiği yarış, aynı zama şampiyonanın son ayağı olmasından dolayı da yarış severler tarafından heyecanla bekleniyor.

Ralli Merkezinin Gr Otel Yükseliş olacağı yarış, 1 Kasım Cumartesi günü Outlet Center’daki podyumdan saat 11:00’de start alacak.

Birinci gün, Orman ve Çenedağ özel etaplarının ikişer kez geçileceği yarış Otosan özel etabının da geçilmesi ile tamamlanmış olacak. İkinci gün ise Ayvazpınar ve Aytepe özel etapları ikişer kez geçilecek. Toprak parkurlarda geçilecek 128,40’ı özel etap olmak üzere toplamda 376, 27 km olarak kat edilecek yarış ile Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası 2008 sezonu tamamlanmış olacak.

Ford Otosan 26.Kocaeli Rallisi, Ford Otosan ana sponsorluğunda, Hotel Gr Yükseliş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Outlet Center, Cembey Turizm, Seka Park ve Türk Telekom co -sponsorluklarında gerçekleşiyor.

Ford Otosan 26.Kocaeli Rallisi ile ilgili detaylı bilgilere rallinin resmi sitesi www.kosder.org.tr adresinden ve Arkas Otomotiv Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası’nın resmi web sitesi olan www.arkasotomotivtrs.com ‘dan alınabiliyor.