Petrol Ofisi’nin sponsorluğunda hayata geçirilen ve bu yıl üçüncü senesine giren “25 Küçük Adam” projesinin elemeleri 27 Nisan 2008 Pazar günü İstanbul Karting Park’ta yapılacaktır.

Sabah 10:00 itibariyle tüm katılımcıların İstanbul Karting Park’ta bulunmaları ve kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt işlemi sırasında “imzalı kayıt formunun aslı”nın da getirilmesini önemle rica ederiz.

Oldukça keyifli bir atmosferde geçeceğini düşündüğümüz aktivitede adayların spor ayakkabı ve eşofman giymeleri ve yedek T-Shirt bulundurmaları gerekmektedir. Saat 15:00’e kadar sürecek programda öğlen yemek arası ve aktivitelerin aralarında küçük dinlenme molaları verilecektir. Veliler için aktiviteleri izleyebilecekleri alan ve öğle yemeği için kafeterya mevcuttur.

TOSFED tarafından belirlenen konusunda uzman kişilerden oluşan Jüri tarafından yapılacak olan değerlendirme sonucunda 2008 sezonu için seçilen 25 Küçük Adam isim listesi daha sonra TOSFED’in web sitesinde (www.tosfed.org.tr) ilan edilerek duyurulacaktır.

İstanbul Karting Park’ın ulaşım bilgilerine a href”http:www.istanbulkartingpark.com” target”_blank”www.istanbulkartingpark.com a adresinden ulaşılabilir.