Trakya Offroad Kulübü Derneği (TRAKOFF) tarafından düzenlenen 2018 Marmara X-Trial Kupası 4.  yarışı, 08-09 Aralık 2018 tarihlerinde Şahpaz Mahallesi’nde bulunan Çorlu Belediyesi offroad parkurunda gerçekleştirildi. Prototip ve extreme olmak üzere iki ayrı kategoride yarışan 4×4 arazi araçlarının zorlu şartlardaki rekabetine sahne olan yarışta 11 ekip mücadele etti.

Dik iniş ve çıkışlar, balçık ve su geçişlerinde tek başlarına mücadele eden ekiplerin 2 gün süren heyecan dolu mücadelesi sonunda, prototip kategorisinde, Seda Özkutlu – Şahhaydar Argaç birinciliğe uzanan ekip olurken, ikinciliği Emirhan Kutlu-Uğur Demirci ekibi elde etti. Extreme kategorisinde ise Musa Ceylan – Fuat Sarper ekibi birinci, Muharrem Kuzlu-Sunay Kuzlu çifti ikinci ve Umut Uyar – Gökhan Yalçın ekibi de üçüncü sırada yer aldılar.

2018 Marmara X-Trial Kupası 4. ve son yarışı, 22-23 Aralık tarihlerinde kısa adı AYDOFF olan Anadolu Yakası Doğa Sporları ve Offroad Kulübü tarafından İstanbul’da düzenlenecek ve her iki kategoride kupanın kazananları belirlenmiş olacak.