2018 Türkiye Trial Şampiyonası 4. Ayağı 22-23 Eylül 2018 tarihinde BOLU Doğa Sporları ve Offroad Kulübü tarafından Bolu merkezde yer alan Çakmaklar mevkiinde bulunan Köroğlu Motorsporları Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

22 Eylül 2018 günü saat 11.00`da verilecek start ile başlayacak organizasyonda yaşanacak kıyasıya mücadelenin ardından ilk gün saat 17.00de son bulacak. 23 Eylül Pazar günü 11:00’de yeniden direksiyon başına geçecek olan ekipler saat 17:30’da mücadeleyi tamamlayacaklar.  Organizasyonun ödül töreni saat 19.00’den sonra yarış merkezinde düzenlenecek.

Yarışma Direktörü Burhan Turan’ın yaptığı açıklamada; “Geride bıraktığımız dönem içerisinde Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu çatısı altında BOLOFF olarak bir çok başarıya imza attık ve bunun sonucu olarak Türkiye Trial Şampiyonası 4. ayağını Bolu’ya taşımış olduk. Direktörlüğünü yaptığım bu organizasyonu bu eşsiz yeşil doğası ile güzel kentimizde adına yakışır bir şekilde ile sonlandırmayı planlamaktayız. Bu yarışımızda kusursuz bir dostluk ile alanımızla gelen misafirlerimize Bolu’nun konuk severliğinin yanı sıra ‘Boloff Doğadır’ sloganı ile keyifli bir yarış diliyorum.” dedi.

Kulüp yöneticilerinden Cevat Özcan ise; “Offroad sporunu geliştirmek ve ülkemizde otomobil sporlarının merkezi yapma yolunda büyük adımlar atan bu spora gönül vermiş kulüpleri ve yarışmacıları kutluyorum. Kulüp olarak gerçekleştireceğimiz bu yarışa, keyifli anlar geçirmek isteyen, heyecanı yakından yaşamak isteyen, doğayı ve offroadu  seven herkes davetlimizdir”. açıklamasında bulundu.