2019 Türkiye Trial Şampiyonası 4. Ayağı 1 Eylül 2019 tarihinde BOLU Doğa Sporları ve Offroad Kulübü tarafından Bolu Çakmaklar mevkinde bulunan Köroğlu Motorsporları Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

01 Eylül’19 Pazar günü saat 11.00`da verilecek start ile başlayacak organizasyonda yaşanacak kıyasıya mücadelenin ardından birinci kısım saat 12.30’da son bulacak. Aynı gün ikinci kısım için saat  15:00’de yeniden direksiyon başına geçecek olan ekipler saat 17:30’da mücadeleyi tamamlayacaklar.  Organizasyonun ödül töreni saat 17.45’den sonra yarış merkezinde düzenlenecek.

Yarışma Direktörü ve Kulüp Başkanı Burhan Turan’ın yaptığı açıklamada; “Geride bıraktığımız dönem içerisinde BOLOFF olarak Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu çatısı altında bir çok başarıya imza attık ve bunun sonucu olarak Türkiye Trial Şampiyonası 4. ayağını Bolu’ya taşımış olduk. Direktörlüğünü yaptığım bu organizasyonu bu eşsiz yeşil doğası ile güzel kentimizde adına yakışır bir şekilde ile sonlandırmayı planlamaktayız. Bu yarışımızda kusursuz bir dostluk ile alanımızla gelen misafirlerimize Bolu’nun konuk severliğinin yanı sıra ‘Boloff Doğadır’ sloganı ile keyifli bir yarış diliyorum.Kulüp olarak gerçekleştireceğimiz bu yarışa, keyifli anlar geçirmek isteyen, heyecanı yakından yaşamak isteyen, doğayı ve offroadu  seven herkes davetlimizdir” dedi.