İstanbul Motorsporları Kulübü ( İMK ) ve Deltasport işbirliği ile yepyeni bir otomobil sporları organizasyonu olan ‘’Rally Enjoy’’ hem katılımcılara hem de yarış severlere muhteşem bir hafta sonu geçirme imkanı sağladı. Büyük çekişmelere sahne olan Rally Enjoy, zaman zaman yağan yağmurun parkuru ağırlaştırması nedeniyle, pilotların eşit şartlarda yarışmasına rağmen, çekişmeleri daha da zorlaştırdı.

Otomobil sporlarının, Off-road, Ralli, Ralli Kros, Pist, Tırmanma gibi herhangi bir branşında start almış tüm pilotların katılımcı olabileceği organizasyon, 42 yarışmacının katılımıyla 21- 22 Mart tarihlerinde, İzmit Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleşti.

21 Mart 2009 Cumartesi günü 42 pilotun katılımıyla start alan Rally Enjoy’da 21 kalkış olarak yapılan ilk elemeler sonucu başarı kaydeden pilotlar pazar günü yapılacak olan büyük finallere katılma hakkı kazanırken, ilk elemelerde başarısız olan pilotlar arasında günün en iyi zamanını yapan Fatih Ayhan pazar günü yapılan finallere katılmaya hak kazandı.

21 Mart 2009 Cumartesi günü ilk elemeler sonucu başarı gösteremeyen 20 pilot arasında yapılan elemelerde kazanan 10 pilot pazar günkü yapılacak olan büyük finallere katılma hakkı elde ederken, kaybeden pilotlar ise Rally Enjoy’a veda ettiler.

22 Mart 2009 Pazar günü yapılan finaller sonucunda Alpaslan Çukurova ve Burak Çukurova diğer yarışmacıları geride bırakırken, cumartesi günü ilk elemelerde elenen ama günün Best Time’ına imza atan Fatih Ayhan, elenenler grubunda birinci olarak Alpaslan Çukurova ile karşılaştı. Bu mücadeleden galip ayrılan Fatih Ayhan, Rally Enjoy final müsabakasında Burak Çukurova’ yı geride bırakarak Rally Enjoy’un kazanan ismi oldu.