2015 Türkiye Ralli Şampiyonası'nın 6. yarışı olan ve aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası'na da puan veren Kuzey Kıbrıs Rallisi, kısa adı KKTOK olan Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu tarafından 09-11 Ekim tarihlerinde organize ediliyor.

09 Ekim Cuma günü 18:30'da Girne Kapısı önünden verilecek start ile başlayacak rallinin ilk gününde 2,20 km. uzunluğundaki Girne seyirci özel etabı geçilecek. Ekipler bu etabın ardından, Atatürk Spor Kompleksi'ndeki servis alanında günü tamamlayacaklar. İkinci gün olan 10 Ekim Cumartesi ise Güzelyalı, Kanlıköy, Kozan etapları ikişer kez geçilerek 17:40'tan itibaren servis alanında son bulacak.

Rallinin son günüde ise Türkeli ve Kozan etaplarında mücadeleye devam edecek olan sporcular son olarak da 5.50 km. uzunluğundaki Cemsa Seyirci Özel etabında kozlarını paylaşacaklar. Ekipler pazar günü 7 etabın ardından toplam uzunluğu 527 kilometre olan ve 14 özel etaptan  oluşan Kuzey Kıbrıs Rallisi'ni 16:00'dan itibaren finiş podyumunda tamamlayacaklar.

Ralli merkezi olarak Lefkoşa'daki Opel Plaza'nın kullanılacağı rallinin dökümanlarına www.kktok.org adresinden ulaşılabilir.