Ardeşen Offroad Kulübü tarafından düzenlenen 2021 Karadeniz Offroad Kupası 5. ayak yarışı, Gürcistan, Irak, İran ve Türkiye’den 24 araç ve 48 sporcunun katılımıyla 28 Kasım Pazar günü gerçekleştirildi. Ardeşen ilçesi Fırtına Vadisi, Çamlıhemşin yolu üzerindeki parkurda koşulan yarışta nefes kesen görüntüler ortaya çıktı. Birinci olmak için mücadele veren yarışmacılar birbirleriyle kıyasıya yarışırken, organizasyonu kalabalık bir izleyici topluluğu heyecanla takip etti.

Jeep Cherokee ile yarışan Sabri Yapıcı – Hüseyin Aydemir ekibinin genel klasman birinciliğini elde ettiği mücadele sonunda Jeep Cherokee ile Ahmet Köse – Volkan Kaba ikinci ve Jeep Rubicon ile Cafer Ertan – Osman Ertan Baylan da üçüncü olarak podyumu tamamladılar. Sınıf 2 birincisi Celal Cem Yanık – Yasin Sonioğlu ekibi olurken, Sınıf 3’te eşit puanla Cafer Ertan – Osman Ertan Baylan  ve Muhammed Gül – Harun Gül ekipleri birincilikleri paylaştılar. Sınıf 4’te ise Ahmet Köse – Volkan Kaba birinciliğe uzanan isimler oldular.

Murgul ile başlayan, Fatsa, Trabzon, Ünye yarışları ile devam eden ve Ardeşen yarışı ile son bulan toplam 5 ayaktan oluşan 2021 Karadeniz Offroad Kupası‘ nda mutlu sona ulaşan ekip Mustafa Güner-Eyüp Sali oldu.