2018 Karadeniz Offroad Kupası Gala Gecesi Fatsa Offroad Kulübü ev sahipliğinde Ordu’nun Fatsa ilçesinde düzenlendi. 2018 sezonunun en renkli görüntüleriyle başlayan gecede Karadeniz offroad ailesi buluştu. Tosfed Sportif Kurul üyesi Metin Yılmaz’ın konuşmasıyla başlayan gecede ev sahipliğiyle sporcuları ağırlayan Fatsa Belediye Başkanı Muharrem Aktepe tüm karadeniz offroad ailesine teşekkürlerini bildirdi.

2018 Karadeniz Offroad Kupası Genel Klasman birinciliğini Fatsa Offroad Kulübü’nden Naim Felek – Yavuz Kutlu ikilisi kazanırken genel klasman ikinciliği yine Fatsa Offroad Kulübü’nden Şevki Sakız – Yunus Güneş ikilisi, genel klasman üçüncülüğünü paylaşan iki ayrı ekip Trabzon Offroad Kulübü’nden  Nurcan Barçın Şatır – Ergün Şatır ve Fatsa Offroad Kulübü’nden İsa Yaşar – Cafer Ertan ikilileri oldular

Sınıf 1 de Onur Canbaz – Ahmet Özdemir , sınıf 2 de Şevki Sakız – Yunus Güneş, Sınıf 3 de Nurcan Barçın Şatır – Ergün Şatır , Sınıf 4 te ise Naim Felek – Yavuz Kutlu birinciliklerini kazanan isimler oldular.

23 araç ve 46 sporcunun katılımıyla tamamlanan 2018 Karadeniz Offroad Kupası’nın ardından Karadeniz Offroad Kulüpleri istişare toplantısında 2019 sezon hazırlıkları konuşuldu. Bu toplantıyla birlikte, daha coşkulu gerçekleşmesi beklenen 2019 sezonu için çalışmalara start verilmiş oldu.