İstanbul Şampiyonası Basın Toplantısı
18 Aralık Perşembe günü yapılacak

Ralli Şehre indi..

Otomobil sporlarına ve özellikle rallilere ilgi duyanların kendilerini geliştirebilmeleri ve bu spora yeni yeteneklerin kazırılabilmesi için düzenlenen, Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası, 2008 sezonunu için start alıyor. 6 yıldır Castrol’ün sponsorluğunda ISOK tarafından organize edilen Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası, bu yıl da üç ayaktan oluşacak. Aralık 2008-Ocak 2009 tarhleri arasında koşulacak olan şampiyonanın ilk ayağı ise 21 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek.

Asfalt zeminli şehir içi özel seyirci etabı ile amatör sporcuların sponsorlara kendilerini gösterebilmesi için oldukça büyük bir imkan sağlanmış olacak. Bunun yanında Serdar Bostancı, Volkan Işık ve Serkan Yazıcı’nın şovları da Özel Seyirci Etabı’na renk katacak.

Castrol İstanbul Şampiyonası’nın basın toplantısı ise 18 Aralık 2008 Perşembe günü saat 13:00’de Şişli Belediyesi binası 15’inci katta düzenlenecek.

Şişli Belediye Başkanı Sn.Mustafa Sarıgül ve Türkiye ve Hazar Bölgesi Madeni Yağlar Satış Direktörü Sn.Fikret Şen’le birlikte İstanbul Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Hilmi Orbay, Castrol Istanbul Şampiyonası Direktörü Vedat Bostancı, geçtiğimiz yılın Istanbul Şampiyonu Kerem Üstünkaya, Bayanlar Şampiyonu Berna Aksoy, Otomobil sporlarında Türkiye’nin yıldızlaşmış isimleri Serdar Bostancı, Volkan Işık ve Serkan Yazıcı da basın toplantısında hazır bulunacak.

Tarih: 18 Aralık 2008, Perşembe

Yer: Şişli Belediyesi binası, 15. Kat
Esentepe Mah.Büyükdere Cad. No : 100-102

Saat: 13:00