İstanbul Offroad Kulübü (İSOFF) Geleneksel Gala Gecesi, 17 Ocak 2022 tarihinde Moda Deniz Kulübü’nde İSOFF üyeleri, yarışçılar ve seçkin davetlilerin katılımı ile gerçekleşti.

Kulüp üyeleri ve İSOFF dostlarının yanı sıra, TOSFED Genel Sekreteri Serhan Acar, TOSFED Sportif Direktörü Murat Kaya ve TOSFED Sportif Kurul Üyesi Mahmut Ayverdi ile TÜRSAB Başkan Yardımcısı Ali Bilir de geceye katılan konuklar arasındaydı.

İSOFF Başkanı Kubilay Tüfekçi, açılış konuşmasında İSOFF’un çok renkli bir üye mozaiğine sahip olduğunu ve farklı konularda deneyimleri ve yetenekleri olan üyelerin bir arada muhteşem bir ekip çalışması ortaya çıkardığının altını çizdi. 2021 yılında bu ekiple çok başarılı organizasyonlar yaptıklarını anlatan Tüfekçi, yeni katılan üyelerle İSOFF ailesinin giderek büyüdüğünü ve bu sene daha kapsamlı çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Gecede, başta Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve TÜRSAB’a desteklerinden ötürü birer teşekkür plaketi takdim edildi. Ardından 2021 yılında kulübe destek veren tüm kurumlar ile medya mensupları, na da birer plaketle teşekkür edildi. İSOFF organizasyonlarının kusursuz gerçekleşmesi adına çalışan tüm İSOFF üyeleri ve İSOFF dostları da unutulmadı ve alkışlarla plaketlerini aldılar. Ardından Kenan Çarpışantürk 2021 İSOFF Challenge tüm sınıflarında ve genel klasmanda dereceye giren sporculara, ödülleri takdim edildi.

Gecenin artık geleneksel hale gelen Çekiliş bölümünde de konuklar heyecanla özellikle offroad araçları ve kampları için çok değerli hediyelerden birine sahip olmak için çekiliş numaralarını takip ettiler. Rekabetle, tatlı çekişmelerle, yoğun çalışmayla, zorlu offroad gezileri ve harika kamplarla geçen bir yılın ardından konuklar geç saatlere kadar gönüllerince eğlenip, gelecek senelerin ve yarışların planlarını yapmaya başladılar.