Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (BOLOFF) spor alanında gösterdikleri başarılarının yanı sıra sosyal projelerle de adından söz ettiriyor. Kulüp son olarak turu Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bakan yardımsı Fatih Metin’in katkılarıyla lösemili çocuklar için güzel bir organizasyona imza attı.

Boloff üyeleri, Lösemili Melekler ve Kanserle Mücadele Derneği ile birlikte lösemili çocuklara Abant gölü çevresinde safari turu düzenledi. Ardından çocuklara iftar yemeği verdi.

Lösemili Melekler için düzenledikleri bu anlamlı etkinlik açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Burhan Turan; “Lösemili Meleklerimiz için ne yapsak, ne kadar yapsak az; biliyoruz. Onların bu zorlu yolculukta gösterdiği mücadele, sabır ve kuvvetten çok şeyler öğreniyoruz. Minik bedenleri içinde kocaman kalpleri ve sınırsız bir yaşama sevinci var. Yüzlerinde her daim gülümsemeye hazır mimikler var. Gözlerinde umut, ışık var. Bizde Bolu Offroad Kulübü olarak bugün ve her daim onların yanında olduğumuzu göstermek adına böyle bir organizasyon gerçekleştirdik. Umarım onları biraz olsun sevindirmiş ve mutlu edebilmişizdir. Çünkü onların mutluluğu bizimde mutluluğumuzdur. Ben kulüp üyelerime, Bolu Lösemili Melekler Kanserle Mücadele Derneği’ne ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım” dedi.