Kısa adı DENDOFF olan Denizli Doğa Sporları ve 4×4 Offroad Spor Kulübü tarafından Bozkurt Belediyesi katkılarıyla organize edilen TOSFED Baja Kupası 2. ayağı Mert Becce – Sertaç Tatar ekibinin liderliğiyle sonuçlandı. 29-30 Mayıs tarihlerinde iki gün boyunca devam eden mücadelenin özellikle pazar günü koşulan Bozkurt Belediyesi etabı halkın büyük ilgisine sahne oldu, enduro gösterileri ve konser ile renklendi.

Zorlu mücadele sonunda Suzuki Grand Vitara ile yarışı kazanan Becce-Tatar ekibi aynı zamanda Kategori 1 birinciliği ve Bozkurt Belediyesi etabı en iyi zaman ödülünün de sahibi oldu. Genel klasman ikinciliği ve Kategori 2 birinciliği Land Rover Defender ile yarışan Özgür Yaprak – Gürkan Yıldırım ekibinin olurken, yarışın genel klasman üçüncüsü Land Rover ile Tarık Gökbay – Osman Metin ekibi oldu. Gökbay-Metin aynı zamanda Ali Kurt etabı en iyi zaman ödülünü alırken, yarışın dostluk kupası da Land Rover ile yarışan Uğur Süral-Ali Rıza Süral ekibini oldu.

Yarış sonunda dereceye giren sporcuların ödülleri Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve belediye meclis üyeleri ile protokol tarafından verildi.