2017 Ankara Mahalli Offroad Kupası 2.yarışı, 18-19 Kasım tarihlerinde Ankara Offroad Kulübü (ANDOFF) tarafından Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Parkur Form-Ofset Dijital Matbaacılık katkılarıyla Ankara Beytepe’de gerçekleştirilecek.

18 Kasım Cumartesi günü saat 11.30’da başlayacak ve ekipler zorlu inişler, dar geçitler ve su geçişlerinden oluşan 'Dinazorlar' özel etabını 3 kez geçtikten sonra 14.30'dan itibaren ilk günü tamamlayacaklar. 19 Kasım Pazar sabahı 11:00'de yeniden marşa basacak olan ekipler, 'Gönüllüler' adıyla geçilecek olan 4 özel etabın ardından 15.30'da finiş podyumunda mücadeleyi tamamlayarak ödüllerine kavuşacaklar.

Ankara Offroad Kulübü Başkanı Şahin Demiray yarış öncesinde Ankara dışından gelen yarışmacılar da birbirleri ile kıyasıya mücadele edecekler.  Sezonun ikinci yarışında ekipleri hayli zorlu bir yarış beklerken seyirciler ise yine unutulmaz anlar yaşayacaklar. ANDOFF’un adına ve kalitesine yakışan bir organizasyon olması için yoğun bir tempoda çalıştık ve hazırız.” açıklamasını yaparak doğayı ve offroad sporunu seven herkesi organizasyona davet ettiklerini belirtti.