Türkiye Offroad Şampiyonası 2. yarışı, kısa adı ANDOFF olan Ankara Offroad Kulübü tarafından 12-13 Mayıs tarihlerinde Ankara Mühye’de gerçekleştiriliyor. Koluman Otomotiv, Tur Oto, Parkur Matbaası, Otosay Citroen ve Motul tarafından desteklenen organizasyon, her iki gün de saat 12:00’da başlayacak.

Büyük bir titizlikle hazırlanan organizasyonda, dik tümsekler, zorlu inişler, dar geçitler ve su geçişlerinden oluşan etaplar, aramızdan ayrılan ANDOFF üyelerinin anısına düzenleniyor. 12 Mayıs Cumartesi günü 9 km. uzunluğundaki mukavemet etabı Ender Yıldırım, 13 Mayıs pazar günü ise 2 km. uzunluğundaki seyirci etabı Cem Celal Işık adıyla geçilirken, organizasyonun ‘Anneler Günü’ne denk gelmesi nedeniyle startı anneler verilecek.

ANDOFF Başkanı Muharrem Çelik organizasyon ile ilgili  “ANDOFF’un adına ve kalitesine yakışan bir organizasyon olması için çalışmalarımızı tamamladık. Tüm Ankaralılar ile doğayı ve offroad sporunu seven herkes davetlimizdir.” açıklamasını yaptı. Organizasyon Pazar akşamı saat 18.30’daki ödül töreni ile son bulacak…