2021 Akdeniz Offroad Kupası’nın 3. ve son ayağı, 18-19 Aralık tarihlerinde Kahramanmaraş’ta gerçekleştirildi. Dulkadiroğlu Belediyesi katkılarıyla Kahramanlar Offroad Spor Kulübü tarafından Kapıçam Tabiat Parkı’nda düzenlenen organizasyonda, Türkiye’nin farklı kentlerinden 21 araç ve 42 sporcu mücadele etti.

Yarışı Mehmet Demirel-Hilmi Demirel birinci sırada tamamlarken aynı zamanda da Sınıf 4 galibi oldu. Haceli Şam-Caner Bal ekibinin genel klasman ikincisi ve Sınıf 3 birincisi olarak tamamladıkları yarışta üçüncülüğü eşit puanla Gürsel Akın-Birol Çoruhlu ve Serkan Sivri-Ali Seydihan Kıvrak ekipleri paylaştı. Remzi Yırtıcı-Ahmet Polat Sınıf 2 ve Serhat Dursun Akdemir-Mustafa Gül de Sınıf 1 birinciliklerini elde eden ekipler oldular. Organizasyon sonunda dereceye giren sporcular, ödüllerini TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç ve Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve organizasyon yetkililerinden aldılar.

Toplam 3 yarıştan oluşan 2021 Akdeniz Offroad Kupası’nda genel klasmanda Yusuf Zümre-Sinan Toprak sezonu birincilikle tamamladı.