2012 yılında Osmaniye’de kurulan ve kısa adı KADOFF olan Kadirli Offroad Kulübü, 09-10 Mart tarihlerinde Kadirli Belediyesi katkılarıyla 5 ayaktan oluşacak 2019 Akdeniz Offroad Kupası, ilk ayak yarışını düzenleyerek sporcu ve görevlileri ağırlamaya hazırlanıyor.

İlçe halkının da büyük ilgi göstermesi beklenen organizasyonun hazırlık sürecinde KADOFF Başkanı İlbey Işıkbol ve Yarışma Direktörü Oğuz Demirtaş, organizasyona destek olan Kadirli Belediyesi Belediye Başkanı Sn. Ömer Tarhan’a teşekkür ziyaretinde bulunarak yarış hakkında bilgi verdi.

Kulüp Başkanı Işıkbol yaptığı açıklamada “İlgi ve desteklerinden dolayı belediye başkanımıza ve personeline teşekkür ederiz. Halkımıza ve motorsporları tutkunlarına güzel bir hafta sonu hazırlamayı hedefliyoruz. Osmaniye dışından gelecek tüm misafirlerimizin Kadirli ilçemizden keyifli anılarla ayrılacağına eminim. Kulüp üyelerimiz adına tüm katılımcılarımıza ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

10 Mart Pazar günü Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yer alan Topraktepe köyünde yer alan parkurda gerçekleştirilecek organizasyon saat 10:00’da başlayacak.